Kochane Dzieci! Kochani Uczniowie! W związku z Waszym świętem zachęcamy Was do wzięcia udziału w konkursie filmowym zorganizowanym dla Was przez Ambasadę RP w Dublinie.
Do dzieła !!!
👧🧒🎬 UWAGA DZIECIAKI!!! 🎬 🧒👧
POTRZEBUJEMY WASZEJ POMOCY!!!
🎬 Z okazji 🍭 Dnia Dziecka 🍭 planujemy nagrać klip 🎥 z życzeniami od 🇵🇱 polskich dzieci dla 🇮🇪 irlandzkich dzieci, w którym opowiecie waszym irlandzkim 🇮🇪 przyjaciołom o Polsce 🇵🇱 – jakie mamy dobre lody 🍦 i ciastka 🧁, jakie fajne krajobrazy 🌅i legendy 🧜‍♀️ , no i jaki prosty jest język polski 🤪. No i przy okazji pocieszycie ich z w tych ciężkich czasach epidemii 🤗
🎬 Przygotowaliśmy krótki tekst 📜 dla Was – prosimy żebyście nagrali go na telefonie 📲 rodzica i nam przesłali jak najszybciej 📨, a my zrobimy z tego świetne video 🎥, które będziemy ostro promować w sieci 1️⃣ czerwca (🍭 Dzień Dziecka 🍭).
💪🙏 POMOŻECIE NAM? 🙏💪
Jeśli tak, to poproście rodzica o jak najszybsze 🏎 przesłanie do nas maila 📧, że jesteście zainteresowani udziałem w projekcie 🎥 na adres:
📧 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 📧
Pani Nikola prześle Wam tekst 📜oraz wymagania techniczne do nagrania (bardzo proste) 👨‍🔧.
🎬 Obawiamy się, że niestety nie wszyscy zainteresowani znajdą się w końcowej wersji filmiku 🤷‍♀️ – o tym kto wystąpi w filmie będzie decydować kolejność przesłanych nam nagrań 🎟 (czyli kto pierwszy ten lepszy) oraz to czy nagranie spełnia wymagania techniczne 👨‍🔧 i oczywiście wprawne oko reżysera 🧐.
👧🧒🎬 Czekamy zatem na wasze maile 📧 przez cały weekend! To będzie naprawdę świetna zabawa!!! 🎬 🧒👧